Drukarki SANKO

Jako dystrybutor produktów SATO posiadamy w ofercie szeroką gamę drukarek termicznych i termotransferowych poczynając od małych modeli kompaktowych do zastosowań biurowych, a kończąc na profesjonalnych urządzeniach przemysłowych przystosowanych do druków wysokonakładowych. W szczególności nasza oferta obejmuje drukarki desktopowi, drukarki metek do przemysłu odzieżowego i tekstylnego a także ekonomiczne drukarki które zaspokoją potrzeby druku niewielkich ilości etykiet po niskich kosztach, przenośne drukarki do zastosowań mobilnych oraz moduły drukujące do zastosowania w ciężkich warunkach przemysłowych.

Zastosowanie naszych drukarek umożliwia m.in. samodzielny druk:

  • Etykiet samoprzylepnych
  • Wszywek materiałowych do ubrań
  • Przywieszek kartonowych
  • Kodów kreskowych
  • Tabliczek znamionowych
  • Plomb gwarancyjnych

Nasze drukarki znalazły zastosowanie w: służbie zdrowia, przemyśle odzieżowym, elektrycznym, samochodowym, logistyce, a także w wielu innych gałęziach gospodarki gdzie liczy się szybki i profesjonalny druk zarówno wysoko jak i niskonakładowy.

Drukarki współpracują z powszechnie używanymi edytorami tekstów, jak również programami graficznymi, ponadto do zakupionych drukarek dołączamy program umożliwiający samodzielne tworzenie etykiet, kodów kreskowych, wszywek do ubrań itp.

Oferta drukarek:

PRO SERIES:
drukarki etykiet dla najbardziej wymagających aplikacji przemysłowych.
e SERIES:
uniwersalne drukarki do szerokich zastosowań przemysłowych. Drukarki Serii E charakteryzują się szybkością i elastycznością. Użytkownik uzyskuje możliwość wyboru pomiędzy drukiem termicznym a termotransferowym, jak również możliwość wyboru rozdzielczości głowicy pomiędzy 203 a 305 dpi. Drukarki tej serii cechuje również kompatybilność z większością systemów komputerowych.
COMPACT SERIES:
drukarki ze względu na swoją wielkość przeznaczone do wykorzystania w miejscach gdzie liczy się pełne zagospodarowanie powierzchni jak również do zastosowań mobilnych. Mimo niewielkiego rozmiaru oferują one najwyższą jakość działania oraz w pełni zaspokajają potrzeby taniego druku niewielkiej liczby etykiet.
RETAIL SERIES:
drukarki znajdujące zastosowanie głównie w handlu detalicznym, przemyśle odzieżowym i tekstylny jak również przemyśle biletowym.
S-SERIES:
profesjonalne drukarki bezproblemowo integrujące się ze stosowanymi przez Państwa aplikacjami, cechujące się szybkością oraz możliwością pracy non – stop.
MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE DO DRUKAREK:
tylko zastosowanie firmowych materiałów eksploatacyjnych gwarantuje osiągnięcie najlepszych rezultatów przy stosowaniu drukarek SATO.